MAKSUVABA – Tellimused on tollimaksuvabad ja toimetatakse otse teie ukse taha!
Topcoat

Hübriidgeelid

Makear ja Venalisa tooted on mõeldud professionaalidele. Meie kollektsioonidest leiate armsaid pastellid ja erksad värvid, mis hoiavad oma varju ja püsivad teie küüntel nädalaid. Mark Makear on rahvusvaheliselt tunnustatud geeli vastupidavuse, jälgi jätvate värvide, täiusliku kontuuriga pintsli ja lõpliku tooni tegelikkust peegeldava värvi kaanel.

Ettevalmistuslahused

Asendamatu poolpüsimaniküüris! Base Coat suurendab ehitusaluste või geeli nakkuvust ning korralikult ettevalmistatud küünele kandes tagab täiusliku nakkuvuse ja vastupidava töö. Poolpüsilakile, geelile ja akrüülile pühendatud Top Coat pakub kauakestvat vastupidavust ja läiget, mis aja jooksul ei kustu. Kaitseb värve kollasuse eest ja ei muuda värve (must peale katmist ei muutu tumesiniseks).

Ehitusgeelid

Ühefaasilised ehitusgeelid, mis ei vaja alust, on välja töötatud selleks, et tagada tehnikule kõrgeim mugavus. Tolmu kogus viilimisel on minimaalne ja tolmuosakesed ei tõuse õhku. Geelid erinevad tiheduse, värvi ja painduvuse poolest. Pärast kõvenemist saab konstruktsiooni ümber kujundada elektriaku või freesiga.

Värvilised geelid

Ideaalne UV-värv nii täiustatud mikromaalimiseks kui ka lihtsaks NailArtiks. See sobib suurepäraselt kontuuride, varjude, varjude ja kaunistuste jaoks. Sellel on dispersioonkiht ja dekoratsioonidele soovitame pealmist kihti.

Pigmendid

Eemaldamise lahendused

Kõrgeima kvaliteediga puhas kosmeetiline atsetoon, mis on vajalik poolpüsimaniküüri eemaldamiseks.

Õlid

Aminohapete, puhta keratiini ja A-, E- ja D-vitamiinidega rikastatud küünenahaõlide lõhn toob aastaringselt meelde ilusaid puhkusemälestusi.

Hallitusseened

Vorme kasutatakse koos küünetempliga! Eemaldab läbipaistva fooliumi, mis kaitseb hallitust kriimustuste eest. Kanna templigeel vormi pinnale, soovitud mustrile. Eemaldage kaabitsa abil kiire liigutusega liigne geel vormist. Vajutage mudeli kopeerimiseks vormil olevat templit ja seejärel kandke tempel kerge veereva liigutusega küünele.

Tööriistad ja tarvikud

Professionaalsed maniküüri- ja pediküüritarvikud: failid, paletid, ehitusšabloonid, Cat Eye efekti magnetpliiatsid, Swarovski kristallid, kaitsepadjad ja LED/UV lambid.

Komplektid

Uus VENALISA VIP3 kollektsioon on Rumeenias ametlik! 60 uut tooni ootavad teid avastama eksklusiivselt saidil www.topcoat.ro

akrüül

Dipping Powder on akrüülpuuder, mis ei vaja kuivamiseks UV-lampi ja on kergem kui poolpüsiv küünelakk või geel! Akrüülpuudriga maniküüri tegemine on samuti ülilihtne ja koosneb 4 lihtsast sammust: kanna peale alus, pista küüs puudri sisse, pühi pintsliga üleliigne puuder maha, kanna peale puudri aktivaator, seejärel tihenda.

LED/UV lambid

Pakume teile parimaid LED / UV lampe, tuntud tootjatelt, kes on toonud küünetehnikute maailma usaldusväärseid ja väga hea kvaliteediga tooteid. LED-ide kasutusiga on 50 000 tundi. Taimer 10, 30, 60 ja 99 * sekundit. Low Heat Mode funktsioon (99 sekundit), mis suurendab järk-järgult LED-ide võimsust, nii et geeli polümerisatsiooniprotsess küüntel toimub järk-järgult.

Sisustus

Küünelakid aitavad teil teha suurepärast maniküüri! Tarnime need üksikult pakendatud keermestatud karpi ja saad kanda (pintsettide või bambuspulga abil) tervele küünele või erinevate mudelitena.