MAKSUVABA – Tellimused on tollimaksuvabad ja toimetatakse otse teie ukse taha!
Topcoat

Geel-lakk

Meie tooted on mõeldud professionaalidele. Leiad veetlevad pastellid ja erksad värvid, mis hoiavad oma varju ja püsivad küüntel nädalaid. Meie levitatavad kaubamärgid on rahvusvaheliselt tunnustatud geeli vastupidavuse, jälgi mitte jätvate värvide, täiusliku kontuuriga pintsli ja lõpliku tooni reaalsust peegeldava värvi korgil/pudelil.

Küünte ettevalmistamine

Asendamatu poolpüsimaniküüris! Base Coat suurendab ehitusaluste või geeli nakkuvust ning korralikult ettevalmistatud küünele kandes tagab täiusliku nakkuvuse ja vastupidava töö. Poolpüsilakile, geelile ja akrüülile pühendatud Top Coat pakub kauakestvat vastupidavust ja läiget, mis aja jooksul ei kustu. Kaitseb värve kollasuse eest ja ei muuda värve (must peale katmist ei muutu tumesiniseks).

Ehitusgeelid

Ühefaasilised ehitusgeelid, mis ei vaja alust, on välja töötatud selleks, et tagada tehnikule kõrgeim mugavus. Tolmu kogus viilimisel on minimaalne ja tolmuosakesed ei tõuse õhku. Geelid erinevad tiheduse, värvi ja painduvuse poolest. Pärast kõvenemist saab konstruktsiooni ümber kujundada elektriaku või freesiga.

Värvi Geellakk

Ideaalne UV-värv nii täiustatud mikromaalimiseks kui ka lihtsaks NailArtiks. See sobib suurepäraselt kontuuride, varjude, varjude ja kaunistuste jaoks. Sellel on dispersioonkiht ja dekoratsioonidele soovitame pealmist kihti.

Küünte Pigmendid

Eemaldamise lahendused

Kõrgeima kvaliteediga puhas kosmeetiline atsetoon, mis on vajalik poolpüsimaniküüri eemaldamiseks.

Küünenahka õlid

Aminohapete, puhta keratiini ja A-, E- ja D-vitamiinidega rikastatud küünenahaõlide lõhn toob aastaringselt meelde ilusaid puhkusemälestusi.

Küünevormid

Vorme kasutatakse koos küünetempliga! Eemaldab läbipaistva fooliumi, mis kaitseb hallitust kriimustuste eest. Kanna templigeel vormi pinnale, soovitud mustrile. Eemaldage kaabitsa abil kiire liigutusega liigne geel vormist. Vajutage mudeli kopeerimiseks vormil olevat templit ja seejärel kandke tempel kerge veereva liigutusega küünele.

Tööriistad ja tarvikud

Professionaalsed maniküüri- ja pediküüritarvikud: failid, paletid, ehitusšabloonid, Cat Eye efekti magnetpliiatsid, Swarovski kristallid, kaitsepadjad ja LED/UV lambid.

UV-lambid ja puurid

SHEMAX professionaalsetele tolmuimejatele on tagatud 6-aastane katkematu töö! Kasutatud materjalide kvaliteet ja eriline tähelepanu tootmisprotsessis tagavad täiusliku tolmu kogumise, mis tekib küüntelt geeli- või akrüülkihtide eemaldamisel.

Küünekunsti tarvikud

Küünelakid aitavad teil teha suurepärast maniküüri! Tarnime need üksikult pakendatud keermestatud karpi ja saad kanda (pintsettide või bambuspulga abil) tervele küünele või erinevate mudelitena.