MAKSUVABA – Tellimused on tollimaksuvabad ja toimetatakse otse teie ukse taha!
Topcoat

Hübriidgeelid

Meie tooted on mõeldud professionaalidele. Leiad veetlevad pastellid ja erksad värvid, mis hoiavad oma varju ja püsivad küüntel nädalaid. Meie levitatavad kaubamärgid on rahvusvaheliselt tunnustatud geeli vastupidavuse, jälgi mitte jätvate värvide, täiusliku kontuuriga pintsli ja lõpliku tooni reaalsust peegeldava värvi korgil/pudelil.

Ettevalmistuslahused

Asendamatu poolpüsimaniküüris! Base Coat suurendab ehitusaluste või geeli nakkuvust ning korralikult ettevalmistatud küünele kandes tagab täiusliku nakkuvuse ja vastupidava töö. Poolpüsilakile, geelile ja akrüülile pühendatud Top Coat pakub kauakestvat vastupidavust ja läiget, mis aja jooksul ei kustu. Kaitseb värve kollasuse eest ja ei muuda värve (must peale katmist ei muutu tumesiniseks).

Värvilised geelid

Ideaalne UV-värv nii täiustatud mikromaalimiseks kui ka lihtsaks NailArtiks. See sobib suurepäraselt kontuuride, varjude, varjude ja kaunistuste jaoks. Sellel on dispersioonkiht ja dekoratsioonidele soovitame pealmist kihti.

Eemaldamise lahendused

Kõrgeima kvaliteediga puhas kosmeetiline atsetoon, mis on vajalik poolpüsimaniküüri eemaldamiseks.

SHEMAX tolmuimejad

SHEMAX professionaalsetele tolmuimejatele on tagatud 6-aastane katkematu töö! Kasutatud materjalide kvaliteet ja eriline tähelepanu tootmisprotsessis tagavad täiusliku tolmu kogumise, mis tekib küüntelt geeli- või akrüülkihtide eemaldamisel.

akrüül

Dipping Powder on akrüülpuuder, mis ei vaja kuivamiseks UV-lampi ja on kergem kui poolpüsiv küünelakk või geel! Akrüülpuudriga maniküüri tegemine on samuti ülilihtne ja koosneb 4 lihtsast sammust: kanna peale alus, pista küüs puudri sisse, pühi pintsliga üleliigne puuder maha, kanna peale puudri aktivaator, seejärel tihenda.

LED/UV lambid

Pakume teile parimaid LED / UV lampe, tuntud tootjatelt, kes on toonud küünetehnikute maailma usaldusväärseid ja väga hea kvaliteediga tooteid. LED-ide kasutusiga on 50 000 tundi. Taimer 10, 30, 60 ja 99 * sekundit. Low Heat Mode funktsioon (99 sekundit), mis suurendab järk-järgult LED-ide võimsust, nii et geeli polümerisatsiooniprotsess küüntel toimub järk-järgult.