MAKSUVABA – Tellimused on tollimaksuvabad ja toimetatakse otse teie ukse taha!
Topcoat

Geel-lakk

Meie tooted on mõeldud professionaalidele. Leiad veetlevad pastellid ja erksad värvid, mis hoiavad oma varju ja püsivad küüntel nädalaid. Meie levitatavad kaubamärgid on rahvusvaheliselt tunnustatud geeli vastupidavuse, jälgi mitte jätvate värvide, täiusliku kontuuriga pintsli ja lõpliku tooni reaalsust peegeldava värvi korgil/pudelil.

Värvi Geellakk

Ideaalne UV-värv nii täiustatud mikromaalimiseks kui ka lihtsaks NailArtiks. See sobib suurepäraselt kontuuride, varjude, varjude ja kaunistuste jaoks. Sellel on dispersioonkiht ja dekoratsioonidele soovitame pealmist kihti.

Eemaldamise lahendused

Kõrgeima kvaliteediga puhas kosmeetiline atsetoon, mis on vajalik poolpüsimaniküüri eemaldamiseks.

Tööriistad ja tarvikud

Professionaalsed maniküüri- ja pediküüritarvikud: failid, paletid, ehitusšabloonid, Cat Eye efekti magnetpliiatsid, Swarovski kristallid, kaitsepadjad ja LED/UV lambid.

Komplektid

Uus VENALISA VIP3 kollektsioon on Rumeenias ametlik! 60 uut tooni ootavad teid avastama eksklusiivselt saidil www.topcoat.ro

Akrüülvärvid

Dipping Powder on akrüülpuuder, mis ei vaja kuivamiseks UV-lampi ja on kergem kui poolpüsiv küünelakk või geel! Akrüülpuudriga maniküüri tegemine on samuti ülilihtne ja koosneb 4 lihtsast sammust: kanna peale alus, pista küüs puudri sisse, pühi pintsliga üleliigne puuder maha, kanna peale puudri aktivaator, seejärel tihenda.

Kummist alused

Kummist alused on kõrge viskoossusega, painduvad ja vastupidavad isetasanduvad alused. Suurenda poolpüsilaki või UV-geeli vastupidavust kuni 6 nädalaks! Neid saab kasutada ka loodusliku küüne tugevdamiseks või pikendamiseks läbi väikese pikendusega.